iko-biedaiko-puchalaiko-pazdaniko-Boleslaw Zabaiko-kswieslawpiotrowski

Start Aktualności Aktualności Urzędasy Przekrętasy - Fakty czy Mity?
Urzędasy Przekrętasy - Fakty czy Mity? Drukuj Email

urzędasy przekrętasy

 Kulisy przekrętu na ponad trzy miliony przy budowie kanalizacji w Kasince Małej - pełna informacja na stronie internetowej Urzędasy - Przekrętasy

Piotr wyciąga kopertę z plikiem pieniędzy, które wcześniej pokazywał Kazimierzowi w samochodzie (były one w nominałach 100-złotowych).  „To wszystko po to, by pani się nas nie bała”. Pani Bożena odparła, że „jak tylko będą gotowe papiery do podpisania to będzie dzwonić”.

 

Do wyjaśnienia pozostaje również sprawa następnego przetargu przyłączy w ramach etapu trzeciego. Dlaczego zostały te przyłącza wyjęte z przetargu podstawowego?

Według Kazimierza nie daje to efektu ekologicznego i jest niezgodne z zapisami umowy? Automatycznie Gmina Mszana Dolna może stracić możliwość umorzenia połowy kredytu wynoszącego 4 700 000 zł., który udzielił Gminie Bank Ochrony Środowiska. Kredyt ten poszedł na przekręt, którego były Wójt dopuścił się z panią Bożeną.

Informacje pochodzą ze strony: http://www.urzedasy-przekretasy.pl/nwm/77/kulisy-przekretu-na-ponad-trzy-miliony-przy-budowie-kanalizacji-w-kasince-malej-

 urzędasy przekrętasy