w janczykzawadzkidlpiotr gpiaseckiniezgodaniezgodaniezgodaniezgodaniezgoda

Nowy dział

straz-miejska

Praktyki dziennikarskie w Kurierze

praca-do-kuriera

 

 

 

 

 

Informacje z urzędów

instytucje urzedy

Osoby na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 

Start Aktualności Aktualności Pokrzywdzeni, lecz NIEPOKONANI
Pokrzywdzeni, lecz NIEPOKONANI Drukuj Email

"Niepokonani" - ruch społeczny zrzeszający osoby pokrzywdzone przez instytucje państwowe z różnych stron Polski zaprasza na kongres „Pokrzywdzeni, lecz NIEPOKONANI” objęty patronatem Business Centre Club, który odbędzie się 31 maja 2012, rozpoczęcie od godziny 12:00 w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.


„NIEPOKONANI” to ruch społeczny konsolidujący ofiary urzędniczo-sądowych błędów, manifestujący jednocześnie potrzebę przywrócenia uniwersalnych zasad sprawiedliwości.

 

 

Inicjatorami ruchu są uczestnicy polsatowskiego programu „Państwo w Państwie”, przedsiębiorcy których firmy zbankrutowały lub popadły w duże tarapaty na skutek urzędniczych błędów, pomyłek oraz zwykłej niekompetencji funkcjonariuszy administracji państwowej różnych szczebli. Są wśród nich również osoby niesłusznie pomówione przez gangsterów, instrumentalnie nazwanych świadkami koronnymi, którzy spędzili wiele miesięcy w odosobnieniu tylko dlatego, że prokuratura nie potrafiła lub nie chciała sprawdzić wiarygodności oszczerstw wysuwanych przez prawdziwych przestępców. Wszyscy oni różnią się od siebie, mieszkają w różnych częściach naszego kraju, posiadają różne światopoglądy, legitymują się odmiennym statusem majątkowym i wykształceniem. Łączy ich jeden, konkretny cel – chcą przywrócenia szacunku dla prawdy, sprawiedliwości i poszanowania ludzkiej godności. Dlatego też odsuwają na bok wszystkie swoje prywatne poglądy na temat bieżącej sytuacji i koncentrują się na konsekwentnym i zdecydowanym działaniu zmierzającemu w stronę restytucji uniwersalnych zasad sprawiedliwości.

 

Program kongresu dostępny na stronie: www.niepokonani2012.pl