w janczykzawadzkidlpiotr gpiaseckiniezgodaniezgodaniezgodaniezgodaniezgoda

Widzę, że do rozumu daleko, ale my rozumu uczymy.

hurkala-baner

Nowy dział

straz-miejska

Praktyki dziennikarskie w Kurierze

praca-do-kuriera

 

 

 

 

 

Informacje z urzędów

instytucje urzedy

Osoby na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj28
mod_vvisit_counterWczoraj1538
mod_vvisit_counterTen tydzień1566
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień15191
mod_vvisit_counterTen miesiąc39262
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc84836
mod_vvisit_counterWszystkich1036975

Start Aktualności Aktualności Pokrzywdzeni, lecz NIEPOKONANI

Pokrzywdzeni, lecz NIEPOKONANI Drukuj Email

"Niepokonani" - ruch społeczny zrzeszający osoby pokrzywdzone przez instytucje państwowe z różnych stron Polski zaprasza na kongres „Pokrzywdzeni, lecz NIEPOKONANI” objęty patronatem Business Centre Club, który odbędzie się 31 maja 2012, rozpoczęcie od godziny 12:00 w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.


„NIEPOKONANI” to ruch społeczny konsolidujący ofiary urzędniczo-sądowych błędów, manifestujący jednocześnie potrzebę przywrócenia uniwersalnych zasad sprawiedliwości.

 

 

Inicjatorami ruchu są uczestnicy polsatowskiego programu „Państwo w Państwie”, przedsiębiorcy których firmy zbankrutowały lub popadły w duże tarapaty na skutek urzędniczych błędów, pomyłek oraz zwykłej niekompetencji funkcjonariuszy administracji państwowej różnych szczebli. Są wśród nich również osoby niesłusznie pomówione przez gangsterów, instrumentalnie nazwanych świadkami koronnymi, którzy spędzili wiele miesięcy w odosobnieniu tylko dlatego, że prokuratura nie potrafiła lub nie chciała sprawdzić wiarygodności oszczerstw wysuwanych przez prawdziwych przestępców. Wszyscy oni różnią się od siebie, mieszkają w różnych częściach naszego kraju, posiadają różne światopoglądy, legitymują się odmiennym statusem majątkowym i wykształceniem. Łączy ich jeden, konkretny cel – chcą przywrócenia szacunku dla prawdy, sprawiedliwości i poszanowania ludzkiej godności. Dlatego też odsuwają na bok wszystkie swoje prywatne poglądy na temat bieżącej sytuacji i koncentrują się na konsekwentnym i zdecydowanym działaniu zmierzającemu w stronę restytucji uniwersalnych zasad sprawiedliwości.

 

Program kongresu dostępny na stronie: www.niepokonani2012.pl